All
İlaçlama
Satiş
Temizlik

KIŞLIK BUDAMA VE İLAÇLAMA DÖNEMİ BAŞLADI

Bahçenizde  zararlı olan hastalıklar ve böcekler için kışlık ilaçlama takvimi başladı. Kışın yapacağınız ilaçlamalarda ilkbahar ve yaz döneminde hastalık ve böceklere karşı yüzde 80 avantaj sağlarsınız.

Havalandırma ve Baca Temizliği

Özellikle Restoran bacaları ve havalandırma kanalları temizliği yapılır ve belediye onaylı baca ve havalandırma temizlik raporu verilir.

Tamir Bakım Hizmetleri

Muhtelif boyda ilaçlama makinelerinin periyodik bakımları yapılır. her türlü ilaçlama mak,neleri yedek parçaları temin edilir. arızalanan ilaçlama makineleri tamiri en kısa sürede yapılır.  

Kapalı Mekan İlaçlama

İş yerlerinde, evlerde, depolarda veya dış ortama kapalı her çeşit mekanda Hamam Böcekleri, Pireler, Tahtakurusu, Güve, Akrep veya Sürpriz olarak karşımıza çıkabilecek her tür böceğe karşı ortamın özelliğine uygun olarak ilaçlama faaliyetleri planlanır. Böcekler haricinde sık sık size sorun çıkartan Fare türlerine karşı uygun ilaçlar ile doğru ve etkili mücadele programları planlanır.

Bahçe İlaçlama

Çok büyük masraflar yaparak peyzajını yaptırdığınız bahçenizde zararlı olan hastalık ve zararlılara karsı kışlık ve yazlık ilaçlama takvimleri hazırlanır ve ilaçlama yapılır.  

Dezenfeksiyon

Kreş, Hastane, Toplu taşıma araçları, ev ve aklınıza gelebilecek tüm ortamlarda zararlı mikroorganizmalara karşı dezenfeksiyon uygulamalar yapılır.

Cevre İlaçlama

  Belediyeler, tatil köyleri, kamp alanları, çiftlikler gibi doğal alanlarda hizmet veren işletmeler için özellikile Karasinek, Sivrisinek, Tatarcık gibi uçan haşerelere karşı mevsimlik mücadele takvimleri planlanarak uygulamaları yapılır.

Ev ve İşyeri Temizliği

Her çeşit kapalı mekanda genel veya detaylı temizlik uygulamaları yapılır. inşaat sonrası temizlik uygulamaları yapılır. Cam kaplama cephelerde iç ve dış cam temizleme uygulamaları yapılır. inşaat atığı ve moloz dökme uygulamaları yapılır.